BOĞAZİÇİ KENT YAPI SAFRANBOLU

BOĞAZİÇİ KENT YAPI TURİZM İNŞAAT TAŞ. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.  SAFRANBOLU;

Bir Ünal Mühendislik kuruluşudur.

İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Safranbolu’da kurulmuş olan BOĞAZİÇİ KENT YAPI TURİZM İNŞAAT TAŞ. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan BOĞAZİÇİ KENT YAPI ' NIN  bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur. Safranbolu merkez olmak üzere İstanbul Üsküdar İlçesinde de bir şube ile hizmetine devam etmektedir.

BOĞAZİÇİ KENT YAPI TURİZM İNŞAAT TAŞ. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ

ADRES: EMEK MAHALLESİ ADNAN MENDERES BULVARI 

ÜNAL OFFİCE CENTER NO: 10/68 SAFRANBOLU KARABÜK

ŞUBE:  Çiçekçi Selimiye Mahallesi Tıbbiye Caddesi Sultan Selim Apartman No:12/3 Üsküdar

 

BOĞAZİÇİ KENT YAPI SAFRANBOLU
Ünal Office Center Kat 6 Safranbolu Karabük
0370 712 71 28
info@unalmuhendislik.com.tr
www.unalmuhendislik.com.tr ©
X